Deniz Yıldızı izle 23 Eylül Cuma 2011 izle 449.bölüm izle

TV Yorum ekle

Deniz Yıldızı yeni sezonda 449. bölümü ile ekranda. Hemen aşağıda bulunan listeden izlemek istediğiniz bölümü tıklayabilirsiniz.

23 Eylül 2011 Cuma 449.bölüm izlemek için tıklayınız.
22 Eylül 2011 Perşembe 448.bölüm izlemek için tıklayınız.
21 Eylül 2011 Çarşamba 447.bölüm izlemek için tıklayınız.
20 Eylül 2011 Salı 446.bölüm izlemek için tıklayınız.
19 Eylül 2011 Pazartesi 445.bölüm izlemek için tıklayınız.

449.Bölüm Özeti

Mehveş Özgür’e küsmüş, ve doğada tek başına takılmak istemiştir. Acaba Mehveş’i bekleyen büyük sürpriz ne olacaktır?

Pelin Aykut’la ayaküstü tanışmış ve çok hoşlanmıştır. Aykut’un aklında ise sadece parayı Efsun’dan geri almak vardır.

Acaba Pelin ve Aykut arasında neler yaşanacaktır?

Deniz Demir’i her gördüğünde kendisini tuhaf hissetmektedir. Yoksa Deniz istemeden de olsa Demir’den mi hoşlanmaktadır?

Arzu Banu’nun karşısına çıkarak Melih’i sevdiğini söyler. Acaba Melih-Banu-Arzu üçgeninde bundan sonra neler yaşanacaktır?

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , ,“Deniz Yıldızı izle 23 Eylül Cuma 2011 izle 449.bölüm izle” yazısına 161 yorum yapılmış:

Sayfalar: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

 1. 142. admin dedi ki:

  427.Bölüm
  Yiğit kaçırdığı Berna’nın canına karşılık Deniz’i istemektedir. Tayfun ise Yiğit’in bu teklifini fırsata çevirmek için bir plan yapar. Sabiha, Kazım’dan habersiz Mustafa ve İkbal’le konuşmaya gider ve evini geri ister fakat Mustafa onu tersler. Özgür ve Mehveş uzaktan da olsa Deniz ve Mert’e yardım edebilmek için çabalamaktadır. Banu evden uzak kalınca Kazım onu odasına kapatır. Banu ise bir an önce Melih’in yanına dönmek istemektedir.

 2. 143. admin dedi ki:

  428.Bölüm
  Melih istemeyerek de olsa eşyalarını toplamıştır. Üstelik intihar girimişinin etkisi de hâlâ üzerindedir. Günün sonunda Melih’in karşısına sürpriz bir kişi çıkacaktır. İkbal olanlardan sonra çocuklarla birlikte Berna’yı ziyarete gider. Daha sonra Bahri’yle Meryem’in de gelmesiyle ortam iyice gerilir. Celal hazır Mert’le Berna’yı aynı yerde yakalamışken verdiği sürpriz kararı açıklamaya karar verir. Yiğit, Deniz’e zarar vermek için yeni planlar yapmaktadır. Ancak bu Yiğit için pek kolay olmayacaktır.

 3. 144. admin dedi ki:

  429.Bölüm
  Melih’in evine haciz için icra memurları gelir. Melih memurlardan ek süre istese de bu isteği geri çevrilir. Yiğit hala Deniz’in peşindedir. Efe babasını görmek istemektedir. Zor durumda kalan İkbal istemese de Bahri’yi aramaya karar verir. Mert, Deniz’i yalnız bırakmak istemese de sınavı olduğu için okula gitmek zorunda kalır. Evde yalnız kalan Deniz’in karşısına beklenmedik bir misafir çıkacak.

 4. 145. admin dedi ki:

  430.Bölüm
  Yiğit, elinde benzin bidonuyla eve girer. Köşeye sıkışan Deniz, Yiğit’in elinden kurtulmaya çalışır. Mehveş, Deniz’i yalnız bırakmamak için hızla Deniz’in yanına gitmeye çalışmaktadır. Melih ve Banu, evlerinden ayrılmışlardır. Beş parasız sokakta kalırlar. Deniz, Yiğit’in elindeyken Mert sınava girmek için okula gitmek zorunda kalmıştır. Aklı Deniz’de olan Mert’i eve döndüğünde korkunç bir sürpriz beklemektedir.

 5. 146. admin dedi ki:

  431.Bölüm
  Yiğit, Deniz’i kaçırıp bir dağ evine kapatmıştır. Korkudan ne yapacağını bilemeyen Deniz kaçmak için bir yol arar. Kazım ve Sabiha defalarca Banu’yu aramış ancak ona ulaşamamışlardır. Bir süre sonra Banu’dan gelen telefonla Kazım ve Sabiha şok olur. Tayfun aldığı bir ihbar üzerine Yiğit’in en son görüldüğü yere gider. İkbal, yaşanan olaylardan dolayı son derece rahatsızdır. Ozan ve Pelin’i karşısına alıp konuşmak ister.

 6. 147. admin dedi ki:

  432.Bölüm
  İkbal Mustafa’dan artık intikam almaktan vazgeçmesini ister. Önce buna itiraz eden Mustafa ablasına karşı gelmekten de rahatsızdır. Tayfun ve ekibi Yiğit’in saklandığını düşündüğü eve gelir. Burada Tayfun’u bekleyen bir sürpriz vardır. Banu evi terk etmiş, evde herkes panik halindedir. Sabiha, Suna’dan düğünü bir süre ertelemesini ister. Deniz, Yiğit’in bir anlık boşluğundan faydalanarak Yiğit’in silahını alır ve onu tehdit eder.

 7. 148. admin dedi ki:

  433.Bölüm
  Bir otele yerleşen Melih ve Banu maddi olarak oldukça zor durumdadır. Tanıdıkları herkesi arayıp bir iş bulmaya çalışırlar. Tayfun, Deniz ve Yiğit’in yerini bulabilmek için Berna’nın yardımını istemektedir. Melih ve Banu gazetedeki iş ilanlarına bakarlarken Banu iş ve okulu aynı anda nasıl idare edeceği konusunda kaygılıdır. Bunun üzerine Melih, Banu’ya bir teklifte bulunur. Mert ve Özgür, Yiğit’le ilgili bir delil bulma umuduyla gecekonduya giderler. Evi dikkatle arayan ikiliyi bekleyen ilginç bir sürpriz olacaktır.

 8. 149. admin dedi ki:

  434.Bölüm
  Kazım, Banu’yu bulmak için okula gelir. Mert ve Özgür evde buldukları delil üzerine araştırmayı hızlandırmışlardır. Gelen sürpriz telefonla Yiğit’in nerede olduğundan artık emindirler. Tayfun, Berna, Bahri ve Meryem’le birlikte Yiğit’i saklandığı yerde kıstırmak için yola çıkmıştır. Yoldayken Meryem’e gelen bir telefon herkesin sinirlerini alt üst edecektir. Banu ve Melih kaldıkları otele geri dönerlerken sürpriz bir kişi de kendilerini ziyarete gelmektedir.

 9. 150. admin dedi ki:

  435.Bölüm
  Ozan parktan geçerken orada Melih’in dönmesini bekleyen Banu ile karşılaşır. Ozan’ın Banu’dan öğreneceği korkunç bir gerçek olacaktır. Tayfun, Yiğit’le Deniz’i bulmak için baskın yaptıkları evde kimseyi bulamamıştır. Deniz’den haber alamayan Meryem kendisini odasına kapatır. Yiğit artık iyice kontrolü kaybetmeye başlamıştır, en sonunda dayanamayıp kendini evin dışına atar.

 10. 151. admin dedi ki:

  436.Bölüm
  Ozan öğrendiklerinden sonra sinir krizi geçirir. Bunun üzerine Banu olanları Melih’e anlatır ve Ozan’la konuşmaya karar verirler. Meryem apar topar hastaneye kaldırılmıştır. Bahri başta olmak üzere herkes Meryem için çok endişelenmektedir. İkbal ve Bahri artık boşanmanın eşiğine gelmişlerdir. İkbal ise kendini terk edilmiş, yalnız hissetmektedir. Tayfun, Volkan ve Mert her yerde karış karış Yiğit’le Deniz’i ararlar fakat hiçbir ipucuna ulaşamazlar.

 11. 152. admin dedi ki:

  437.Bölüm
  Özgür annesinin halini görünce ne olduğunu sorar, İkbal ise bugün Bahri’yle boşanacaklarını söyler. Melih ve Banu, Ozan’ın söylediklerinden çok etkilenmişlerdir. İkisi de ne yapacaklarını bilemezler. Yiğit, Deniz’e zorla annesinin kıyafetlerini giydirir ve onu ormanlık bir alana götürür. Yiğit’in Deniz için hazırladığı şeytani bir plan vardır. Yiğit ve Deniz’i bulmak adına büyük bir ipucu yakalayan Tayfun bu durumu hemen Mert’e haber verir.

 12. 153. admin dedi ki:

  438.Bölüm
  Ozan kendisini Özgür’ün odasına kapatmış, uyuma numarası yapmaktadır. Pelin ise Ozan’dan şüphelenmez ve Efe’yle evden çıkar. Suna, Banu’nun ne yapacağını öğrenmiş ve bu durumu Sabiha’ya da anlatmış, Sabiha’ysa duydukları karşısında şok olmuştur. İkbal hâlâ boşanacağına inanamamaktadır, Celal’le Berna’ya uğrar ve bir süre onlarla dertleşir. Deniz, Yiğit’in boş bir anını yakalar, eline geçirdiği bir taşla Yiğit’in kafasına vurur ve koşmaya başlar.

 13. 154. admin dedi ki:

  439.Bölüm
  Melih ve Banu sonunda hayallerini gerçekleştirmek için hazırlanıp yola çıkmışlardır. Gittikleri yerde onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Celal ve Berna bir yandan Deniz’i merak ederlerken bir yandan da Diloş’la olan boşanma davasının sonucunu beklemektedirler. Efe eve dönmek istemektedir. Pelin ise Efe’yi sinemaya gitmeye ikna eder. Tayfun, Mert ve Volkan dört bir koldan Deniz’i aramaktadırlar. Bu sırada yerde Deniz’in yazdığı mektubu bulan Mert, Yiğit Deniz’i öldürmeden önce sevgilisini kurtarmaya çalışır.

 14. 155. admin dedi ki:

  441.Bölüm

  Efsun iyice hastalanan ablası Elif’le birlikte bir otel odasına yerleşir. Bu sırada Efsun’un telefonuna Elif’le ilgili tehdit mesajları gelir. Acaba bu mesajları atan kimdir ve Efsun’dan ne istemektedir?

  Bahri’nin ricasıyla Demir artık Mert’lerin evinde kalmaktadır. Demir zeki ve akıllıdır, başta Deniz olmak üzere herkesle hemen kaynaşır. Peki Mert’in bu duruma tepkisi acaba nasıl olacaktır?

  Melih Banu’yla birlikteliğini üzülmesin diye annesinden saklamaktadır ama Arzu Melih’in Banu’yla konuştuğunu duyar ve bunu Hicran’a anlatır. Acaba Hicran Melih’in bu davranışına nasıl bir tepki verecektir?

  Volkan ve Suna belediyeden nikâh günü aldıktan sonra Kazım’ın da isteğiyle Banu’yu okulda kontrol etmeye giderler. Acaba okulda ikiliyi nasıl bir sürpriz beklemektedir?

 15. 156. admin dedi ki:

  Bölüm Özeti: 443.Bölüm

  Bahri ve Deniz buluşup birlikte yemek yerler. Bahri Deniz’in kendisini artık babası olarak görmesini istemektedir. Acaba Deniz bu gerçeği kabullenmeyi sonunda başarmış mıdır?

  Demir’i evden kovan Mert ne olursa olsun geri adım atmamaya kararlıdır. Bu durumu öğrenince küplere binen Bahri Mert’e sert çıkar. Acaba Mert Demir’den özür dilemeye razı olacak mıdır?

  Pelin ve Ozan Melih’in barda çalıştığını öğrenmişler, gidip Melih’i zor durumda bırakmak istemektedirler. Acaba Melih’i barda nasıl sürprizler beklemektedir?

  Hicran Banu’yu aramış ve tanışıp konuşmak istediğini söylemiştir. Bu duruma çok sevinen Banu çiçek alıp Hicran’la buluşur. Acaba Banu’yu nasıl bir sürpriz beklemektedir?

 16. 157. admin dedi ki:

  444.Bölüm

  Efsun’un ablasının tedavisi için yurt dışında hastane bulunması şarttır. Gerekli yazışmalar yapılır. Günün sonunda Efsun’u bekleyen esas sürpriz acaba nedir?

  Deniz’i Demir’den deli gibi kıskanan Mert Deniz’in üstüne gelir ve çok kırıcı laflar eder. Kıskançlık yüzünden birbirine giren ikili yoksa ayrılacak mıdır? Banu Melih’e annesi Hicran’la konuştuğundan bahsedememekte, Melih de Banu’ya Arzu’yla ilgili bir şey söyleyememektedir. Acaba Melih’i bekleyen büyük sürpriz ne olacaktır?

  Şükran Suna’ya kendi eski gelinliğini giysin diye getirmiş ama Suna beğenmemiştir. Suna’nın haline üzülen Volkan acaba ne yapacaktır?

 17. 158. admin dedi ki:

  445.Bölüm

  Demir Mehveş’e ders çalıştırmak için Deniz’lere gelir fakat evde Mehveş’i bulamaz, Deniz’le çalışmaya başlar. Peki günün sonunda Deniz’i bekleyen büyük sürpriz acaba ne olacaktır?

  Özgür’ü Efsun’dan kıskanan Mehveş kıyameti koparır. Özgür ise kendini affettirmeye çalışır. Acaba günün sonunda Özgür’ü nasıl bir sürpriz beklemektedir? Melih tam Banu’yla buluşmak için evden çıkacakken Arzu onu durdurur ve konuşmak istediğini söyler. Acaba Arzu Melih’le ne konuşacaktır?

  Efsun Elif’i sağ salim göndermiş sonra da yanlarında çalışmak için Bahri’lere yerleşmiştir. Acaba Efsun çantasında tuttuğu parayı ne yapacaktır?

 18. 159. admin dedi ki:

  447.Bölüm

  Banu’yla birlikteyken Arzu’ya yakalanan Melih, iki ateş arasında kalmıştır. Melih, hiçbir şeyden haberi olmayana Banu’ya bu durumu
  nasıl açıklayacaktır?

  Mert’le Demir arasındaki gerginliğe son vermek isteyen Özgür’ün aklına bir plan gelir. Özgür’ün çabaları, ikilinin arasını düzeltmeye
  yetecek midir?

  Suna ve Volkan, kına telaşındadır. Hazırlıklar tüm hızıyla devam etmektedir. Acaba kına gecesi, hangi güzel sürprizlere gebedir?

  Aykut’un pençesinden kurtulmaya çalışan Efsun, bir yandan da kendi hayatına devam etmeye çalışmaktadır.Efsun’dan şüphelenen Pelin,yoksa Efsun’un sırrını öğrenecek midir?

 19. 160. admin dedi ki:

  448.Bölüm Özeti

  Özgür Efsun’dan hoşlandığı için kendine kızmaktadır. Efsun’u aklından çıkarmak için kendine telkinlerde bulunan Özgür acaba bunu başarabilecek midir?

  Efsun çantayı gömdüğü yerden geri almak için aynı yere tekrar gelir. Acaba burada Efsun’u nasıl bir sürpriz beklemektedir?

 20. 161. admin dedi ki:

  449. Bölüm

  Mehveş Özgür’e küsmüş, ve doğada tek başına takılmak istemiştir. Acaba Mehveş’i bekleyen büyük sürpriz ne olacaktır?

  Pelin Aykut’la ayaküstü tanışmış ve çok hoşlanmıştır. Aykut’un aklında ise sadece parayı Efsun’dan geri almak vardır.

  Acaba Pelin ve Aykut arasında neler yaşanacaktır?

  Deniz Demir’i her gördüğünde kendisini tuhaf hissetmektedir. Yoksa Deniz istemeden de olsa Demir’den mi hoşlanmaktadır?

  Arzu Banu’nun karşısına çıkarak Melih’i sevdiğini söyler. Acaba Melih-Banu-Arzu üçgeninde bundan sonra neler yaşanacaktır?

Sayfalar: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Sayfaya yorum yazınız

WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Giriş